Nazywam się Anna Kario-Skoczylas i pomogę Ci odzyskać radość z rodzicielstwa.

Wiem, jak trudno jest dzisiejszym rodzicom. Rezygnując z powtarzania starych wychowawczych schematów często nie mamy nic w zamian. Stoimy przed pytaniem: jak wychowywać inaczej? Ja sama, niemając wspierających wzorców w domu rodzinnym, wszystkiego uczyłam się na własnych dzieciach.

Między innymi dlatego zostałam terapeutką rodzinną. Teraz moją życiową misją jest pomaganie innym rodzinom. Na co dzień prowadzę gabinet terapeutyczny, w którym wspieram młodzież, dorosłych i całe rodziny. Towarzyszę osobom, które znalazły się w trudnym momencie życia i pomagam im osiągnąć równowagę.

Szczęśliwy świat zaczyna się od szczęśliwego dzieciństwa. A ja wierzę, że nawet po trudnym starcie, możemy stworzyć szczęśliwą i zdrową rodzinę. Zróbmy to dla naszych dzieci i dla nas samych.

Polecam spotkania z Panią Anią wszystkim osobom, które czują się zagubione w rodzicielstwie, szczególnie w gąszczu uwag i opinii otoczenia. Ania w nienarzucający i nieosądzający sposób pokazała mi jak zadbać o własne granice, jak wspierać samą siebie w byciu Mamą i budować poczucie własnej wartości, a także pozwoliła mi odkryć co jest mniej, a co bardziej wspierające dla mojego dziecka. Po za tym odbieram Panią Anię jako bardzo miłą, kulturalną i empatyczną osobę, cechy te były dla mnie bardzo ważne podczas rozmów. Jeszcze raz serdecznie polecam!

Paulina

Konsultacje z Anią pomogły mi podsumować moje dotychczasowe doświadczenia i inaczej spojrzeć na moje obecne wyzwania. Nasze spotkanie było przestrzenią na przyjrzenie się innym rozwiązaniom. Otrzymałam także propozycje materiałów, które pomogą mi zagłębić się w nurtujące mnie zagadnienia. Podczas naszej rozmowy czułam się komfortowo i bezpiecznie. Nasze spotkanie zdjęło ze mnie napięcie i utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto dbać o siebie dla innych. I nie ma innej drogi w dbaniu o innych jak stawianie siebie na pierwszym miejscu. To dla mam nie zawsze jest oczywiste. Polecam konsultacje z Anią!

Ania

Pani Ania to wspaniały człowiek. Można się wygadać, zawsze wysłucha, nigdy nie ocenia. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do rozmówcy skutkuje świetnym rezultatem.  Moja 7-letnia córka zaczęła wierzyć w siebie poprzez moje działanie. Dzięki Pani Ani ja też stałam się silna w szybkim czasie na tyle, aby jej tę pomoc dać. Z Panią Anią rozmawiało się jakbyśmy znały się  od lat, w ogóle nie czułam blokady w rozmowie, wręcz wylewałam wszystko, co mi leżało na sercu. Polecam z całego serca. I zachęcam do skorzystania, bo na pewno nie będziecie żałować tej decyzji.
Aga

 

Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku warsztatach u Ani. Był to dla mnie bardzo wartościowy czas, za którym bardzo tęsknię i często wracam myślami. Spotkania to nie tylko pomoc w zrozumieniu macierzyństwa, roli rodzica i zachować dzieci. To były dla mojej duszy terapie. Aniu, urzeka mnie w Tobie dobro, spokój i szczerość. Czekam, aż znów się spotkamy, a ja będę mogła wrócić do domu z nową energią i spokojem ducha.

Joanna

Chyba wszyscy zastanawiamy się, jak mądrze i dobrze wychowywać nasze dzieci. Jak radzić sobie z ich i naszą złością i innymi emocjami. Czasem jest tak, że nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić. Tak się zapętlamy, że nie widzimy najprostszego rozwiązania lub zwyczajnie potrzebujemy potwierdzenia, że to co robimy jest dobre. Takim “kimś” okazała się dla mnie Pani Ania i jej warsztaty dotyczące dziecięcych emocji. Naprawdę gorąco polecam wszystkim, bardziej lub mniej, zakręconym rodzicom.
Paulina

Po Pani wykładach zauważyłam, że jest zawsze odpowiedź na problem. Wiele Mam zadawało pytanie o swój problem z dzieckiem i Pani umiała zawsze znaleźć dobre rozwiązanie. Pokazała mi Pani, żebym nie zapominała zawsze grać z dzieckiem do jednej bramki. Żeby wspólnie starać się rozwiązywać problem, który może nie da szybkiego rezultatu na dziś, ale ogromny efekt na przyszłość. Po Pani wykładach byłam bardzo zmotywowana do działania.

Małgorzata