Cześć! Jestem Anka i pomogę Ci ogarnąć to całe wychowanie bez kar i nagród.

 

Jak to zrobię? W Twoim tempie, z empatią, akceptacją i uważnością.

Zmiana starych schematów wymaga czasu. Nawet jeśli znamy teorię, w praktyce bywa różnie. Bywa, że ukaranie dziecka pozwala na chwilę odetchnąć. Nagradzania daje satysfakcję. Ale potem przychodzą wyrzuty sumienia.. Wzrastałam w systemie kar i nagród, chwaleniu i krytyce, wszechobecnym ocenianiu. I dzisiaj wiem, że nie prowadzą one do szczęścia ani spełnienia w dorosłości. Że chcę dla swoich dzieci czegoś lepszego.

Dlatego wspieram też innych rodziców.

Odkopuję prawdziwe przyczyny trudności z zachowaniem dzieci. Słucham i analizuję, ale nie oceniam. Nie diagnozuję zaburzeń i nie przyklejam łatek. Pokazuję, jak dotrzeć do swojej intuicji i stać się czułym przywódcą rodziny. Tak, żeby samodzielnie poprowadzić ją w stronę rozwoju. Jestem certyfikowaną trenerką Familylab, socjolożką i edukatorką.

To, czego uczę, filtruję nie przez insta filtry lecz przez zaparowane witryny dyskontów.

Codziennie zderzam, kreowany w głowie, avatar idealnej mamy z małomiasteczkowym mockumentem. Widzę zmęczone i wypalone mamy, stające na rzęsach, by być idealnymi. Słyszę ich frustrację i bezradność. I jestem właśnie po to, aby im pomóc. 

Wiem, jak wyjść z tego kotła codzienności.

Sama nie gonię już za ideałem. Nie nadążam za trendami i nie oglądam wiadomości. Non stop brakuje mi czasu na jogę. Bo na szczycie mojej hierarchii wartości jest dobro dzieci. Bo chcę lepszego życia dla nich i dla siebie. Wierzę, że szczęśliwe dzieci, to szczęśliwy świat. I robię wszystko, aby tak się stało.

Chcesz ze mną zmienić swój mały świat?

Konsultacje wychowawcze

Coaching rodzicielski

Newsletter