Anna Skoczylas

Anna Skoczylas

Socjolożka, doradczyni psychospołeczna, edukatorka w opiece okołoporodowej i trenerka Familylab

Telefon: 502 831 340

Mail: kontakt@bezkarinagrod.pl

Instagram: https://www.instagram.com/bez_kar_i_nagrod/

Facebook: https://www.facebook.com/Bezkarinagrod/

 

O mnie

O mnie

Moją misją jest inspirowanie do rozwoju i wspieranie w lepszym zrozumieniu siebie i dzieci. 

Prowadzę spotkania, wykłady i konsultacje dla rodziców i pedagogów. Dla dzieci organizuję warsztaty rozwijające inteligencję emocjonalną i społeczną. Współpracuję z rodzinami oraz placówkami edukacyjnymi. Działam na terenie województwa zachodniopomorskiego (głównie Stargard i okolice) oraz online.

Moja historia

Nie robiłabym dzisiaj tego, co robię, gdybym nie była mamą. I nie byłabym taką mamą, jaką jestem, gdybym miała inną pracę. A miałam w życiu wiele zawodów, jednak dopiero rola mamy dała mi przestrzeń do pracy, której wcześniej nie znałam: bez wytycznych i wskazówek, a jednocześnie z najszerszym zakresem obowiązków. Wszystkiego uczyłam się na żywym organizmie, popełniając oczywiście błąd za błędem.

Chciałam być perfekcyjną mamą i wiedzieć wszystko o dzieciach. Poznałam teorię, lecz szybko zorientowałam się, że wiedza książkowa to za mało. I szukałam dalej. Niczym Sherlock, chciałam rozwiązać zagadkę przyczyny moich problemów i porażek. Kryzysów było wiele, ale z każdego wychodziłam bogatsza o nowe doświadczenie. Moje obserwacje tak mnie zafascynowały, że zapragnęłam się nimi podzielić.

W swojej pracy sięgam nie tylko do wiedzy, którą zdobyłam przed ponad 10 lat pracy zawodowej i rozwoju osobistego. Korzystam też z bogactwa codziennych relacji: jako mamy, żony, koleżanki, sąsiadki, Polki– bo wszystkie te role, wzajemnie na siebie wpływają. Ty też możesz być spokojniejszym i szczęśliwszym rodzicem, Zapraszam na szkolenia i konsultacje.

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Wypełnij formularz.

9 + 15 =