Anna Skoczylas

Socjolożka, edukatorka, trenerka fundacji Familylab Polska

Telefon: 502 831 340

Mail: kontakt@bezkarinagrod.pl

Instagram:https://www.instagram.com/bez.kar.i.nagrod/

Facebook: https://www.facebook.com/Bezkarinagrod/

———————————————————

O mnie

Moją misją jest inspirowanie i wspieranie dorosłych w lepszym zrozumieniu siebie i dzieci.

Prowadzę warsztaty, wykłady i konsultacje dla rodziców i osób zawodowo zajmujących się dziećmi. Współpracuję indywidualnie z rodzinami i placówkami edukacyjnymi.
Działam stacjonarnie na terenie woj. Zachodniopomorskiego (Stargard, Szczecin i okolice) oraz online.

Jeśli szukasz nowych ścieżek budowania relacji opartych na szacunku i empatii – zapraszam Cię na warsztaty i konsultacje. Spotkasz tu ludzi, którzy myślą podobnie do Ciebie i przekonasz się, że nie jesteś odosobniona(y) w swoich wyzwaniach.

Moja historia

Nie robiłabym dzisiaj tego, co robię, gdybym nie była mamą. A miałam w życiu wiele zawodów, jednak dopiero macierzyństwo dało mi przestrzeń do pracy, której wcześniej nie znałam: bez wytycznych i wskazówek, a jednocześnie z najszerszym zakresem obowiązków. Wszystkiego uczyłam się na żywym organizmie, popełniając oczywiście błąd za błędem.

Chciałam być perfekcyjną mamą i o dzieciach wiedzieć wszystko. Poznałam teorię, lecz szybko zorientowałam się, że wiedza książkowa mi nie wystarczy. Szukałam więc dalej, niczym Sherlock, chciałam rozwiązać zagadkę – poznać przyczyny moich trudności i codziennych zmagań. Teraz wiem, że nie ma idealnych rodziców a to, co najlepszego możemy dać dzieciom, to nasza autentyczność i odpowiedzialność osobista.

Moje obserwacje tak mnie zafascynowały, że zapragnęłam się nimi dzielić. W pracy sięgam nie tylko do wiedzy i doświadczenia, które zdobyłam przed ponad 10 lat pracy zawodowej i rozwoju osobistego. Korzystam też z bogactwa codziennych relacji, bo wierzę, że to one determinują naszą satysfakcję z życia.

Chcesz się ze mną skontaktować? Wypełnij formularz.

13 + 11 =