fbpx

Coaching dla

Rodziców

Odzyskaj równowagę i radość z rodzicielstwa.
Wzmocnij siebie, aby móc opiekować się innymi.

Dbasz o wszystkich wokół? A kto dba o Ciebie? Poczuj, że znowu panujesz nad swoim życiem. Odnajdź sens i balans w codziennej bieganinie. Weź udział w programie coachingowym dla mam, które chcą odzyskać energię i satysfakcję z życia.

Wypracujesz optymalne rozwiązanie dla swoich trudności.

Nauczysz się korzystać z tego co już masz, żeby osiągnąć to, o czym pragniesz. Ze mną przejdziesz drogę od  bezradności do zaradności. Odkopiesz zgubione poczucie własnej wartości. Zrozumiesz i upewnisz się, co chcesz dalej robić.

Umocnisz swoje poczucie wartości i nauczysz się sięgać po to, czego potrzebujesz.

Dlatego oświetlę drogę, którą chcesz pójść. Uproszczę to, co zagmatwane. Wysłucham Cię bez oceniania.
Zainspiruję do zmiany, ale nie będę Ci doradzać. Zrobię wszystko, abyś stanęła silna na własnych nogach.

Małymi krokami dojdź do wielkiego szczęścia

Pracuję w nurcie Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach – to ceniona na całym świecie metoda osiągania życiowych celów. Dzięki temu dojdziesz do swojego celu możliwie najszybszą i najkrótszą drogą. Efekty naszej pracy zobaczysz błyskawicznie.

Praca ze mną to:  

  • Balsam na duszę – tyle wsparcia i empatii, ile potrzebujesz
  • Solidna piguła wiedzy i bogate zaplecze z narzędziami
  • Inspiracja i motywacja do zmiany
  • Nowa ścieżka samorozwoju
  • Wyjście z bezradności do sprawczości

Poznaj opinie uczestniczek moich

warsztatów i coachingu

Chyba wszyscy zastanawiamy się, jak mądrze i dobrze wychowywać nasze dzieci. Jak radzić sobie z ich i naszą złością i innymi emocjami. Czasem jest tak, że nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić. Tak się zapętlamy, że nie widzimy najprostszego rozwiązania lub zwyczajnie potrzebujemy potwierdzenia, że to co robimy jest dobre. Takim „kimś” okazała się dla mnie Pani Ania Skoczylas i jej warsztaty dotyczące dziecięcych emocji. Naprawdę gorąco polecam wszystkim, bardziej lub mniej, zakręconym rodzicom.

Paulina

Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku warsztatach u Ani. Był to dla mnie bardzo wartościowy czas, za którym bardzo tęsknię i często wracam myślami. Spotkania to nie tylko pomoc w zrozumieniu macierzyństwa, roli rodzica i zachować dzieci. To były dla mojej duszy terapie. Aniu, urzeka mnie w Tobie dobro, spokój i szczerość. Czekam, aż znów się spotkamy, a ja będę mogła wrócić do domu z nową energią i spokojem ducha.

Joanna

Pani Ania to wspaniały człowiek. Można się wygadać, zawsze wysłucha, nigdy nie ocenia. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do rozmówcy skutkuje świetnym rezultatem.  Moja 7-letnia córka zaczęła wierzyć w siebie poprzez moje działanie. Dzięki Pani Ani ja też stałam się silna w szybkim czasie na tyle, aby jej tę pomoc dać. Z Panią Anią rozmawiało się jakbyśmy znały się  od lat, w ogóle nie czułam blokady w rozmowie, wręcz wylewałam wszystko, co mi leżało na sercu. Polecam z całego serca. I zachęcam do skorzystania, bo na pewno nie będziecie żałować tej decyzji.

Aga

Po Pani wykładach zauważyłam, że jest zawsze odpowiedź na problem. Wiele Mam zadawało pytanie o swój problem z dzieckiem i Pani umiała zawsze znaleźć dobre rozwiązanie. Pokazała mi Pani, żebym nie zapominała zawsze grać z dzieckiem do jednej bramki. Żeby wspólnie starać się rozwiązywać problem, który może nie da szybkiego rezultatu na dziś, ale ogromny efekt na przyszłość. Po Pani wykładach byłam bardzo zmotywowana do działania. 

Małgorzata

Jak wygląda taka współpraca?

Wsparcie, które proponuję to indywidualne spotkania na żywo (online przez Zoom, Hangouts, Skype lub przez telefon). Pojedyncza sesja trwa 50 minut. Możesz umówić się na jedno spotkanie lub kontynuować proces tak długo, jak będziesz tego potrzebowała.

Podczas naszej pracy nabierzesz jasności co do kroków, które chcesz podjąć, aby polepszyć jakość swojego życia. Wypracujemy plan, którego realizacja pozwoli Ci odzyskać równowagę życiową i poczuć prawdziwą satysfakcję z bycia mamą. Po każdej naszej rozmowie będziesz spokojniejsza i pewniejsza siebie. Dostaniesz ode mnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz. Będziesz wiedziała już, co dalej robić i szybko staniesz się silna i niezależna 🙂

To jak? Jesteś gotowa na pracę? Napisz już teraz lub wypełnij formularz.

Mail: kontakt@bezkarinagrod.pl 

Messenger: https://www.facebook.com/Bezkarinagrod

Cennik

Konsultacja wstępna

czas: 30 minut
cena: 0 zł

Sesja coachingowa

Czas: 50 minut
Cena: 110 zł

Pakiet 5 sesji coachingowych

Czas: 5×50 minut
Cena: 499 zł

3 + 13 =