Empatyczny coaching

rodzicielski

Odzyskaj wewnętrzną równowagę.
Wzmocnij siebie tak, abyś mogła dobrze opiekować się innymi.

Czym jest empatyczny coaching dla mam?

  • to cykl rozmów (około 5-ciu), który pomoże Ci ruszyć z miejsca

  • to źródło wsparcia, empatii i wiedzy merytorycznej

  • to rzetelna informacja zwrotna
  • to też inspiracja i motywacja do zmiany

Dbasz o wszystkich i wszystko wokół? A kto dba o Ciebie?

Ty też możesz poczuć, że panujesz nad swoim życiem. Odnaleźć sens w codziennej bieganinie. Możesz dostać empatię i zrozumienie. Pogadać z kimś, kto Cię zrozumie i wysłucha. 

Ciągle pędzisz i nie masz chwili spokoju? Poczuj, że znowu decydujesz o sobie.

Naucz się korzystać z tego, co już masz, żeby osiągnąć to, o czym pragniesz. Zrozum i upewnij się, co chcesz dalej zrobić. Ze mną przejdziesz świadomą drogę od bezradności do proaktywności.

Wzmocnij swoje poczucie wartości i naucz się sięgać po to, czego potrzebujesz.

Oświetlę Ci drogę, którą zechcesz iść. Uproszczę to, co zagmatwane i skieruję Twoją uwagę na to, co niewidoczne. Wysłucham bez oceniania. Zainspiruję, ale nie będę Ci doradzać. Zrobię wszystko, abyś stała się kobietą, jaką pragniesz być.

Małymi krokami dojdziesz do wielkiego celu.

Jeśli chcesz gdzieś dojść, musisz wiedziesz, dokąd idziesz. Pewnie wiesz już, czego nie chcesz. Ale czy wiesz, czego pragniesz? Pracuję w nurcie Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach – dzięki temu dojdziesz do celu możliwie najkrótszą drogą. Efekty naszej pracy zobaczysz błyskawicznie.

Poznaj opinie 

innych mam

Pani Ania to wspaniały człowiek. Można się wygadać, zawsze wysłucha, nigdy nie ocenia. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do rozmówcy skutkuje świetnym rezultatem.  Moja 7-letnia córka zaczęła wierzyć w siebie poprzez moje działanie. Dzięki Pani Ani ja też stałam się silna w szybkim czasie na tyle, aby jej tę pomoc dać. Z Panią Anią rozmawiało się jakbyśmy znały się  od lat, w ogóle nie czułam blokady w rozmowie, wręcz wylewałam wszystko, co mi leżało na sercu. Polecam z całego serca. I zachęcam do skorzystania, bo na pewno nie będziecie żałować tej decyzji.

Aga

Gdybym miała opisać spotkanie z Anią w kilku słowach, to byłyby to: absolutne zrozumienie, akceptacja i empatia. Ania ma w sobie niesamowite pokłady ciepła, spokój i szczerość. Wyjątkowa osoba. Rozmowa z nią jest bardzo naturalna i wspierająca, przypomina rozmowę z przyjaciółką. Czuję wdzięczność, że miałam okazję poznać Anię osobiście i uczestniczyć w jej warsztatach. Dziękuję!

Sandra

Cennik

Konsultacja wstępna

czas: 30 minut
cena: 0 zł

Sesja coachingowa

Czas: 60 minut
Cena: 120 zł

Pakiet 5 sesji

Czas: 5×60 minut
Cena: 550 zł

Jak wygląda sesja empatycznego coachingu?

Wsparcie, które proponuję to indywidualne spotkania na żywo (online przez Zoom, WhatsApp, Hangouts, Skype lub telefon). Pojedyncza sesja trwa około 60 minut. Możesz umówić się na jedno spotkanie lub kontynuować proces tak długo, jak będziesz tego potrzebowała.

Podczas naszej pracy nabierzesz jasności co do kroków, które chcesz podjąć, aby polepszyć jakość swojego życia. Wypracujemy plan, którego realizacja pozwoli Ci odzyskać równowagę życiową i poczuć prawdziwą satysfakcję z bycia mamą. Po każdej naszej rozmowie będziesz spokojniejsza i pewniejsza siebie. Dostaniesz ode mnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz. Będziesz wiedziała już, co dalej robić i szybko staniesz się silna i niezależna 🙂

To jak? Jesteś gotowa na pracę? Napisz już teraz lub wypełnij formularz.

Mail: kontakt@bezkarinagrod.pl 

Messenger: https://www.facebook.com/Bezkarinagrod