mentoring

rodzicielski

Szczęśliwe dzieciństwo zaczyna się od szczęśliwych rodziców.

Brakuje Ci już energii, a dziecko próbuje jeszcze ją z Ciebie wyssać? Przerastają Cię obowiązki? Czujesz, że nie ogarniasz? Rozumiem, jak trudno jest wyskoczyć z tego kołowrotka i mogę Ci w tym pomóc.

Dzieci nie chcą utrudniać nam życia. Nie buntują się dla przyjemności. Pewnie już wiesz, jaki wpływ masz na to, co dzieje się w Waszej rodzinie. I teraz Twoja kolej. To Ty jesteś przywódcą tego stada. Więc wskakuj na pokład i przejmij stery. Naucz się, jak być czułą przewodniczką dla swoich dzieci. Tak, aby mogły uczyć się od Ciebie dbania o siebie, asertywności i empatii.

Dla kogo jest mentoring?
Dla mam i tatów, którzy wiedzą, że fundamentem szczęśliwej rodziny są spokojni i spełnieni rodzice. I chcą się w końcu wziąć do tej roboty.

Po co jest mentoring?
Żeby przejąć odpowiedzialność. Stać się autentycznym i naturalnym autorytetem dla dzieci. Nauczyć się mówić o swoich potrzebach i granicach. I modelować zdrowe zachowania swoim dzieciom.

Jak wygląda współpraca?

Proponuję spotkania online (przez Zoom, WhatApp, Skype lub telefon). Terminy ustalamy mailowo lub przez Messenger.

Proces mentoringowy rozkłada się z reguły na 5 spotkań. Czasami mniej, czasami więcej. To taka podróż wgłąb siebie. Pracujemy nad postawą i przekonaniami, a to wymaga czasu. Tutaj nie ma wersji fast 😉 Jest za to empatia, życzliwość i akceptacja. Łagodność dla siebie i innych.

Będziemy rozmawiać o tym, jak chcesz się czuć i czego potrzebujesz. Wydobędziemy Twoje zasoby i wzmocnimy poczucie sprawczości. Dostaniesz ode mnie takie wsparcie, jakiego będziesz potrzebowała. Nie diagnozuję, ani nie przypinam etykietek – jestem po to, abyś mogła lepiej usłyszeć samą siebie.  

Pierwsza rozmowa jest krótsza i czysto zapoznawcza. Tak, żebyśmy mogły zobaczyć, jak nam się rozmawia i wstępnie ustalić cel pracy. Każda kolejna sesja trwa godzinę i kończy się planem działania na czas pomiędzy spotkaniami.

Poznaj opinie

innych rodziców

Pani Ania to wspaniały człowiek. Można się wygadać, zawsze wysłucha, nigdy nie ocenia. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do rozmówcy skutkuje świetnym rezultatem.  Moja 7-letnia córka zaczęła wierzyć w siebie poprzez moje działanie. Dzięki Pani Ani ja też stałam się silna w szybkim czasie na tyle, aby jej tę pomoc dać. Z Panią Anią rozmawiało się jakbyśmy znały się  od lat, w ogóle nie czułam blokady w rozmowie, wręcz wylewałam wszystko, co mi leżało na sercu. Polecam z całego serca. I zachęcam do skorzystania, bo na pewno nie będziecie żałować tej decyzji.

Aga

Gdybym miała opisać spotkanie z Anią w kilku słowach, to byłyby to: absolutne zrozumienie, akceptacja i empatia. Ania ma w sobie niesamowite pokłady ciepła, spokój i szczerość. Wyjątkowa osoba. Rozmowa z nią jest bardzo naturalna i wspierająca, przypomina rozmowę z przyjaciółką. Czuję wdzięczność, że miałam okazję poznać Anię osobiście i uczestniczyć w jej warsztatach. Dziękuję!

Sandra

Chcesz się umówić na sesję wstępną? Napisz do mnie lub wypełnij formularz.

Mail: kontakt@bezkarinagrod.pl 

Messenger: https://www.facebook.com/Bezkarinagrod