Mój patronat: “Kraina uważności” Agnieszki Pawłowskiej

Opublikowano: May 28, 2023

Z dumą dzielę się z Wami wiadomością o kolejnym moim patronacie. Wydawnictwo Book Ojciec zaprosiło mnie do wzięcia pod swoje skrzydełka kultowy zbiór opowiadań “Kraina uważności” Agnieszki Pawłowskiej.

Fakt, że “Kraina…” towarzyszyła mi w początkach mojego macierzyństwa sprawia, że tym bardziej jest to dla mnie duże wyróżnienie i przyjemność. 

 

Czy ktoś nie zna jeszcze “Krainy uważności”?

To seria opowiadań o zwierzątkach, które zmagają się z codziennymi wyzwaniami. Boją się, kłócą, martwią, złoszczą – przechodzą przez trudności dziecięcego świata. Całość opowiedziana jest pięknym i nieskomplikowanym językiem. Z dbałością o styl i słowo. Niezwykle subtelne.

 

Opisane historie przemówią zarówno do małego jak i dorosłego czytelnika. Pomogą zrozumieć zawiłości emocji. Wzmocnią samoświadomość i wprowadzą na ścieżkę dbałości o siebie. To wspaniały początek nauki higieny emocjonalnej i psychicznej.

Polecam z całego serca. Tym bardziej, że nie musicie teraz wybierać spośród wszystkich pojedynczych historii. U Bloga Ojca kupicie wszystkie opowiadania zebrane w dwa tomy. 

Książka do kupienia tutaj: 
https://sklep.blogojciec.pl/bookojciec/wielka-ksiega-krainy-uwaznosci-tom-12-przedsprzedaz/
Moja rodzina miała być inna…

Moja rodzina miała być inna…

Na początku jest plan na życie   W dzieciństwie pewnie miałaś swój ideał mężczyzny  - opalony, wysoki brunet albo blondyn o niebieskich oczach. Wrażliwy i silny jednocześnie. Wyobrażałaś sobie dzień waszego ślubu. Miało być słonecznie, romantycznie i bez...

Czy dzieci muszą być posłuszne?

Czy dzieci muszą być posłuszne?

Wychowywano nas do posłuszeństwa...   Mieliśmy być pomocni, cisi, bezproblemowi. Mieliśmy robić to, co do nas należy. Wpasować się w foremkę, przygotowaną przez dorosłych. Nie było miejsca na naszą dziecięcą naturę.Nie było pozwolenia na nasze emocje.Nie było...

Jak wspierać relację w rodzeństwie?

Jak wspierać relację w rodzeństwie?

Gdy rodzi się kolejne dziecko Na początku zasada jest prosta: jedno dziecko, dwoje rodziców. Mały człowiek ma 100% ich uwagi, troski. Jego potrzeby zaspakajane są natychmiast, czasem nawet nie zdąży ich zasygnalizować. Jeśli jest pierwszym dzieckiem w rodzinie,...

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *